| maryus66 a întrebat:

Mi s-a intamplat azi sa ma ia deodata cu ameteala si sa simt ca mi-este mai greu sa respir. Eram la un meci de fotbal in tribuna si m-am pierdut asa deodata. Mentionez ca nu prea am dormit in ultimele zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dadoutza a răspuns:

Probabil este o lipsa de calciu...sau oboseala isi face efectul dupa cum ai spus si tu. Nu-ti face griji nu este nimic grav!

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna! Da-mi id-ul tau in privat sa-ti adresez mai multe intrebari, deoarece nu este bine sa ai asemenea simptome!