| mateisitudor a întrebat:

Mi s-a luat pielea de pe umăr pentru ca am stat prea mult la soare. În cât timp nu o sa se mai vadă? Ma refer ca in cat timp să se uniformizeze culoarea? Sa fie din nou aceeași culoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o luna-doua, cand se va curata toata pielea bronzata.

| mateisitudor explică (pentru Violleta2022):

Pfff...o grămadă de timp

| Violleta2022 a răspuns (pentru mateisitudor):

De ce nu folosesti crema protectoare?
Marea problema este cancerul de piele, nu pielea jupuita, care oricum nu se vede cand porti imbracaminte.

| sierra1 a răspuns:

Bănuiesc faptul că n-ai mai stat niciodată la soare și fiind prima dată, apreciez că rezolvi după a 2 a expunere

| CristianAlbert2 a răspuns:

Am pățit și eu asta, a durat cam o lună