| anonim_4396 a întrebat:

Mi se aude un zgomot ciudat in gat parca paraie si cand inghit scuipat se aude un fel de chiorait, aveți vrei idee ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ar fi vorba de o gură de canal, aș răspunde dar fiind vorba de un individ (simplu dar original) zic să mergi la medic

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da o sa merg ca nu am incotro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Nu am dureri doar ca se aud niste sunete ciudate din gat