| Alina894 a întrebat:

Mi se incalzeste brusc urechea dreapta. In ultimul timp sunt foarte stresata. Poate fi de la stres sau e ceva fizic? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

,,Fugi"la doctor.

| Azael2k a răspuns:

Cel mai probabil este pe sistem nervos. Atata timp cat nu ai secretii nu are ce sa fie fizic...dar daca persista si vrei sa te linistetsi mergi la ORL happy

| lrls a răspuns:

Poate fi si una si alta.depinde.cel mai bine ar fi sa consulti medicul.

| gebeleizis a răspuns:

Fuge sangele mai mult prin urechea aia

| bombomiss a răspuns:

Verifica temperatura urechii. s-ar putea sa urechiocloza. am avut si eu si mi s-a topit lobul urechii si cercelulhappy
pe bune nu ii de joaca