| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Mi se poate intampla ceva daca fumez 10 tigari intr-o saptamana? doar 10 tigari, nu mai mult!(tigari dunhil negru).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Doar atat fumez dimineata rolling on the floor

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu se intampla nimic. Abia te obișnuiești cu fumul, dar nu te apuca serios de asta.Vezi si tu ca nu e mare branza sa tragi niste fum in tine.

| Betty12345678 a răspuns:

In orice cantitate e daunator.

| Kingsley a răspuns:

La 16 ani atat, dar la 30 parca vezi cate un pachet pentru jumatate de zi.
Tigarile sunt si scumpe, dar si distrug sanatatea deci lasa-te.

| eminescuhipiot a răspuns:

Si daca bei 10 sticle de cola intr-o saptamana e bine? numai 10, nu mai mult. Nu te amagi singur, asta e primul pas sa ajungi de la 10/sapt. la 10/zi, lasa-le acum cat inca poti.

| Daniela503 a răspuns:

Pai dupa mine tot cred ca ti-ar afecta ceva din interioa(ex:ficatul)si ar fi mai bine daca ai fuma 1la 1saptamana2 daca ti la sănătatea ta, dar daca fumezi des si nu te poti lasa sau nu vrei. Poti încerca 10tigari intr-o săptămână.Dar prima încercare nu strica daca tu crezi ca e bine si vrei sa încerci, încerca, dar daca te simti rau vreodată as zice sa le mai scazi din ele! Fa ce crezi ca e mai bine pentru tine!