| Loly a întrebat:

Mi se zbate ochiul drept de dimineata si nu mai suport.Deja a inceput sa ma enerveze.Stiti cum il pot face sa nu se mai zbata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 0vidius a răspuns:

Nu baga in seama prostii de genu "fa o cruce" tu ai o lipsa de Calciu asa ca ia si bea lapte sau ia niste suplimente cu calciu.

5 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Inchinal

| adb a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie odata...cateva ore in continuu si nu se mai oprea, dar va inceta de la sine, fara sa iti dai seama daca nu a incetat deja.

| TheExpert01 a răspuns:

Fai o cruce cand se zbate sunt 2 chestii din cauza ca se zbate:1.esti foarte stresata 2.se va intampla ceva rau incearca sa te calmezi cand se zbate la multi ani mieeee

| fluturealbastru a răspuns:

Lipsa de calciu, bea putin lapte

| madalinutza_3485 a răspuns:

Fa cruce la ochiul respectiv