| Alinutza_9996 a întrebat:

Miley cyrus a murit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| caramelagurl33 a răspuns:

laughing nu ca dadea la stiri.stii daca mor oamenii obisnuiti nu-i nimic dar daca mor vedete la da trei zile la stiri cs michael jackson.asa ca nu.

129 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit are doar 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa moara? cei care au scris asta au imaginatia prea avansata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit asa au zis niste prosti ca sa sperie fanii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A violato nick si a murit vaco!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit de unde ti-a venit ideea asta stupida. Daca ar muriar fi peste tot pe internet. Ce fraier nu si-ar da seama ca Miley nu a murit.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit, poate ca a murit in sensul ca pentru oameni muzica ei nu e ceva interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus a murit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa muara dao in colo de panarama a furat iubitul lui emily lui demi selenei lui taylor swift ce draq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu credeeti in povestilaughingmiley nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley nu a murit. ceste doar un zvon idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus nu a murit.Am id si ei am vorbit cu ea mi-a dat si webul si chiar ea este. Ieri data de 03. 07. 2010 am vorbit cu ea si mi-a dat webul si nu acea cum sa moara pana azi ca ea acum este online!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din pacate a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea sa cred na murit mai e in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit eu am 9 ani si ma uit la hannah montana de la disney channel si o iubesc pe miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit se zice ca a violato cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati linistiti nu a murit, cred ca este chiar acum la repetitiile pentru serialul de la disney channel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, bah, voi nu citit ziarele? a murit acum 3 luni. da o sosie de-a ei o inlocuieste pentru bani!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mylei circus a murit? eu am doar 8 ani jumate si sunt fana eii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit. Poti verifica asta eu am facut-o si stiu foarte bine ca traieste citeste pe internet si vei afla. Miley e in viata si mii si milioane de fani sunt fericita asa ca nu mai crede prostiile aste si mai intai verifica! (PS. Nu o spun cu rautate dar sunt suparata pentru ca vorbesc asa despre ea. Eu o admir foarte mult.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus a murit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit