| Alinutza_9996 a întrebat:

Miley cyrus a murit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| caramelagurl33 a răspuns:

laughing nu ca dadea la stiri.stii daca mor oamenii obisnuiti nu-i nimic dar daca mor vedete la da trei zile la stiri cs michael jackson.asa ca nu.

129 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic toti imi zic ca a murit dar sper sa nu nu vreau sa ascult am fost la concert si era bine dispusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... logic ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus na murit ca zicea la stiri, la stiri cand michel jackson a murit nu mai de el vorbea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu a murit...apropo...sunteti prosti cum sa scorniti asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a murit dar e o curva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati fara grija... o dadea la proTV! Hai ma ca am glumit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit. E inca vie, altfel nu ar mai face serialul Hannah Montana Forever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu au murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit dar cred ca va murii ca se dragheaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit dar cred ca va murii ca de drocheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate ink nu a dat domnucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu Maili e o persoana si hana una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google si o sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu vitelor care intrebati asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu nu a murit sunt cel mai mare fan al ei hei nu este frumos cine ainventat asta o sa ma supar rau eu am intrat pe saitul acesta deoarece mi-a spus un coleg de la scoala si eu m-am convins ca nnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap normal ca a murit tarfa aia... s-eu tragea pe centura cu toti...

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Daa crying( a avut un accident! a lovit`o un fulger :-

| Cubulets a răspuns:

Nu cum sa moara

| stfnn a răspuns:

Nu, nu a murit numai ca un hacker i-a spart contul si a scris acolo ca e moarta.cauta pe google pentru mai multe informatii.

| 구미호 a răspuns:

NU A MURIT ca un prietena vorbit cu ea pe mess

| VadPorci a răspuns:

Da ma a murit! e la mine in congelatorbig grin

| VadPorci a răspuns:

Da a murit! e la mine in congelatorbig grin

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Nu e moarta e bine si sanatoaselaughing pentru momenthee hee

| Lighto a răspuns:

Unde ai auzit asta? laughing

| Đănuţă a răspuns:

As vrea eu sad

| CiprianSima a răspuns:

Pai sa se stie ca a murit ca hackeri au zis pe youtube nu a murit ca inventeaza numai minciuni ca am id-ul ei si a fost online.

| Flostar2010 a răspuns:

Nu de unde ai auzit?

| PurpleHeartLove a răspuns:

Nu, scumpowinking

| GossipFann0700 a răspuns:

Sa speramstraight face