| DariaSofia95 a întrebat:

- Miros de medicamente in scurgerile vaginale - Buna! Acum un an am avut candidoza si am primit de la farmacie o crema si niste ovule. Pana la acel moment nu am avut niciun fel de probleme in zona intima. Dupa ce am terminat tratamenul, in fiecare luna dupa ce mi se termina cele 5 zile de menstruatie, urmeaza cateva zile in care am niste scurgeri vaginale fara consistenta, ca un fel de apa si care au miros de medicamente (exact acel miros pe care il aveam cand faceam tratamentul cu ovule). Mentionez ca nu am luat si nu iau niciun fel de medicament. De unde acest miros? sad Multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Corina_Marinela_1967 a răspuns:

Iti recomand Clinica privata Novogyn, daca esti din Cluj; acele scurgeri se vor mai repeta, asa este se pare organismul tau,

| DariaSofia95 explică (pentru Corina_Marinela_1967):

Nu sunt din Cluj, sunt din Alba, deci nu mi-ar fi chiar atat de greu sa ajung acolo pentru un control... multumesc de recomandare.