| soare_1895 a întrebat:

Morsad
Peste 2 saptamani plec la mare, si voi fi"pe stop"
A fost mama la farmacie si a intrebat daca exista pastile care sa le iau si sa-mi vina mai tarziu
Farmacistele au zis ca nu sunt, exista doar pentru ca fluxul sa numai fie asa abundentcrying
Deci voi sta in camera 5 din 7 zilesadSi imi doream atat de mult sa stau toata ziua in apa, sa ma balacesc...
Ob-uri nu pot sa port, ca nu le suport
Eu citisem pe net ca exista pastile, si am vazut si parere de la femei care au incercat
Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Alexandra, un nume ceva de pastile?

7 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Nu mai bine stai si te bronzezi inloc sa incerci tot felul de prostii de pastile?

| Byushka a răspuns:

Da idem gigicuwinking... mai bine te bronzezi si cand ajungi acasa dupa ceti trece dai fuga la o piscina si stai cu fundu'n apa pana searawinking

| rationality a răspuns:

Vitamina K

| rationality a răspuns:

Cred ca nua ai auzit de tampax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne da` ce au O. B-urile? Cum nu le suporti?! Cred ca nu le-ai introdus bine si de aia zici ca nu le suporti...nu ai ce sa suporti la ele ca nu simti nimicstraight face. Mai bine cumpara o. b.-uri dinalea proconfort mici, si foloseste`le si intra`n apa stai la plaja, de cat sa stai tot concediu` in camera?raised eyebrows Ciclul nu este un impediment, helooooo nu esti singura fata din lume care are ciclu cand merge la mare/la strand.

So` du-te la mare cu o. b-urile la putereeeelove struck.`!

Distractie placuta`!

| gynutza_5762 a răspuns:

Poarta tampoane (nu absorbante), decat sa iei tot felul de pastile care la unele persoane sa fi fost eficiente si la tine sa aiba efecte negative dupa.

Răspuns utilizator avertizat