| AvalohAlyn a întrebat:

Multivitaminele și mineralele de prin farmacii chiar dau energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca ai deficit de mineralele si vitaminele respective, da, te vor ajuta, daca ai suficient, le iei degeaba.

| teajutcumpot a răspuns:

Salut, in functie de ingrediente, unele dintre ele da, dau energie! Atentie insa! Intotdeauna trebuie consultat farmacistul si citit prospectul!

Cu drag.