| VodkaCoca a întrebat:

Neata, deci de ieri am inceput sa am dureri in stanga exact sub coasta mai spre mijloc, ca niste intepaturi si ma doare si ovarul drept, e prima data cand am astfel de dureri. As vrea sa stiu si eu ce este sa ma mai linistesc un pic ca oricum o sa merg la medic. Multumesc anticipat si o zi buna :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Cred ca e dela efort happy

| alice_8629 a răspuns:

Ar putea fi ori ficatul sau stomacul

| ManuBai a răspuns:

Helloo.Deci te inteapa.este doar raceala si eu am patit tot asa, dar am racit si ma intepat sub coasta. Pune-ti acolo o esarfa sau stai in pat sub paturica...si iti va trece!