| everythingwillbeokayx3 a întrebat:

Neata TPU. am fost acum 2 zile sa-mi fac pentru prima data analize la sange, si mi-a iesit ASLO 327. mare. si am fost cu analizele la medicul de familie si mi-a zis ca e posibil sa am ceva la rinichi..si mi-a spus sa ma duc sa-mi fac moldamin straight face eu cand am cautat pe net sa vad cat de dureros este, m-am ingrozit doar uitandu-ma..intrebarea mea este : este chiar asa de dureros moldaminul? mersi anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Da, eu am avut ASLO mare, aveam reumatism si am facut ani de zile moldamin.Nu este o bucurie cand il faci.Incearca sa vezi daca ai problema cu amigdalele.Nu stiu de ce ti-a zis ca ai ceva la ricinichi doar pe baza acestei analize.Vezi care este cauza reala.