| cristian312 a întrebat:

Neata TPU de luni incep sa ma duc la sala si deja am inceput o dieta plus niste exerciti de 30 de min care le fac in fiecare seara si dimineatza.As vrea sa slabesc in jur de 10 kg dar nu stiu cate zile sa ma duc pe saptamana la sala si ce exerciti ar trebui sa fac, funda(ps eu am 15 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la sală de trei ori pe săptămână, exercițiile de 30 de minute le faci zilnic, și învață să mănânci (nu diete, ești în creștere!).
Succes.
La mulți ani!
Pa, pa.

| cristian312 explică (pentru Legiuitoarea):

Uh am zis ca tin dieta. de fapt am vrut sa spun ca nu mananc mancare fast-food prajeli. mancurile grase nu imi plac oricum.Mersi la multi ani si tie!

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Pai depinde cat rezisti si daca te duci la sala cu siguranta vei slabi