| zharmas a întrebat:

Nestea cu piersici urca tensiunea? Am baut o jumatate de sticla, pot pati ceva? Sticla de aia mica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stai linistit. Nu este o bautura sanatoasa, dar e o alegere mult mai buna decat, spre exemplu, cola.

| zharmas explică (pentru AFR81):

Am baut decat 250 ml si dupa mi-am dat seama.

| AFR81 a răspuns (pentru zharmas):

Ti-ai dat seama ca ce?

| zharmas explică (pentru AFR81):

Ca e nestea

| mastadont a răspuns:

Nu pățești nimic.