| AvalohAlyn a întrebat:

Neuro Optimizer, Cebrium, Cerebleu, CebraOptim, Acutil sau Fosfosercaps? Care este cel mai bun și sigur supliment pentru creier, memorie și concentrare dintre acestea? Sau dacă știți voi altul mai bun care v-a ajutat pe voi la concentrare/creier/memorie?
Despre piracetam și Pramistar ce îmi puteți spune?
Dar despre citicolina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Astea am auzit că sunt cele mai eficiente și pe energie și anxietate, stres, imunitate, memorie și atenție.
https://ashwagandha.ro/