| anonim_4396 a întrebat:

Niste sfaturi sa nu se mai puna praful pe ochelari?
Adica trebuie sa-i sterg de 1000 de ori pe zi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnneBre a răspuns:

Te obisnuiesti
Sau, ca majoritatea purtatorilor de ochelari, ii tii la ochi asa cu urme pe ei si te obisnuiesti si cu asta laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine-i in cutie. Daca nu vrei sa se mai prafuiască.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred mai mult ca sigur ca exista ceva solutii pe la magazinele de optica. vreun spay de curatat ochelarii cu efect antistatic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ce sa faci.

| NAT0 a răspuns:

Nu ai ce face, îi ștergi și mergi mai departe...

| Harley18 a răspuns:

Buna!
Mergi in Jumbo si vezi ca sunt niste servetele speciale pentru ochelari. happy

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Cumparati co cutie de ochelari

| anonim_4396 explică (pentru Pavlov_Manu_1990):

Serios?
Sunt chior, ce vad daca ii tin in cutia aia?