| Ana a întrebat:

Normal ciclu trebuia sa-mi vina pe 17, este regulat. Iar azi dimineata mi-a curs putin sange si dupa aceea nu mi-a mai curs deloc, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil de la ovulație sau o răceală, stare de stres, medicație, infecție, etc.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ai o dereglare hormonala; stres ori poate fi chist ovarian. daca nu-ti vine normal luna viitoare mergi la ginecolog

| Floreenofficial a răspuns:

Stiu ca suna prostesc... dar nu te mai ambala. sad Mai ai si tu putin rabdare. Oricum ceva tot ti-a venit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care ai racit sau ai luat anumite medicamente, menstruatia poate intarzia sau poate curge in alte cantitati decat de obicei, pana va reintra totul in normal.In caz contrar, fa o vizita la ginecolog, pentru a te asigura ca totul este in regula.

| djingeras a răspuns:

Buna! probabil din cauaza ca ai ost stresata si automat hormonii tai sa u afectat nu intra i panika de obcei ciclu poate veni si cand nu te astepti la o data fixa adica daca trebuia sa vina pe1 7 va veni probabil mai tarziu. o zi buna n continuare