| maria_3012 a întrebat:

E normal ca prima data sa nu simti nimic, sa nu te doara? Sange mi-a curs dar el mi-a zis ca nu s-a intamplat nimic (mentionez ca trebuia sa mi vn ciclu) nu am simtit nimic dar mi-a curs mult sange chiar si a doua zi! emotiiile sa fie de vina sau chiar s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| onik91 a răspuns:

E normal. daca le-a durut pe prietenele tale nu este neaparat sa te doara si pe tine. si presupun ca daca iti venea ciclul nu tinea doar 2zile si alea fara dureri menstruale. Iti poti da si singura seama daca mai esti sau nu virgina.stiu ca o sa sune aiurea si poate chiar comic.dar poti verifica cand esti la dus cu o oglinda si te uiti daca ceva s-a modificat...(la gaura ma refer big grinbig grinbig grin )