| Laurrius a întrebat:

Nu am dormit 30 ore, m-am pus sa dorm de abia la 7 seara acum, si m-am trezit la 9 jumate seara, acum. Am dormit 2 ore si nu mai imi e somn. De ce? Ce inseamna asta manca-v-aș? vreau sa ma trezesc si eu ca oamenii dimineata si uitati ce mi se intampla. ma bat singur

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Lizuca1234 a răspuns:

Ai consumat ceva? Ai băut cafea multă?

| Laurrius explică (pentru Lizuca1234):

Nimic.

| rapandula a răspuns:

Ia somnifere si consulta-te cu un medic. Acest lucru poate avea urmari mult mai grave decat crezi.

| Anuket a răspuns:

Păi de ce nu ai dormit 30 de ore? Ai avut un scop? Dacă da, poți să îți fixezi un program, de exemplu de la 22 la 8, și stai în pat încercând să adormi, o să-ți revii în câteva săptămâni. La mine a funcționat,

| Lizuca1234 a răspuns (pentru Laurrius):

In cazul asta trebuie sa mergi la medic neaparat. nu e de joaca cu chestia asta. te duci la medicul de familie si el va sti unde sa te trimita si ce sa iti dea. incearca sa nu ai un program haotic pentru ca asta influenteaza somnul. de fapt, orice negativ influenteaza somnul. grija mare