| pgIAdry a întrebat:

Buna TPU! De cateva zile ma trezesc mereu la 4 indiferent de ora la care dorm...in seara asta m-am culcat la 1 si m-am trezit tot la 4 se intampla sa ma trezesc brusc de parca nici n-am dormit si incepe sa fie enervant deoarece nu ma odihnesc si pierd din puteri sunt disperata, nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Majoritatea oamenilor se trezesc intre 3 si 4 dimineata, nu se stie care e explicatia. Adica e normal, dar nu e normal sa nu mai poti adormi la loc, trebuie sa gasesti cauza. Ori esti stresata, ori speriata, ori foarte obosita, ori nu esti deloc obosita etc

| Catrice a răspuns (pentru Furnicuta000):

Cică creierul nostru ar percepe în intervalul ala ca am fi urmăriți, dacă se schimba ceva în jur gen un zgomot mic din afara, de la vecini etc

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Catrice):

Posibil