| SuNShiNe1947 a întrebat:

am o problemuta. ma doare burta in capul pieptului. parca as avea ceva in stomac. si cand ma misc parca ma zgarie cineva in burta. parca ma arde. sad am si vomitat.
am avut si diaree. sad parca ma doare burta de foame. desi am mancat.

PS1: Am 12 ani, baiat
PS2: Astept raspuns rapid va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| magazingsmro a răspuns:

Salut,
Trebuie sa te vada neaparat un medic, este posibil sa ai ceva la esofag. Bea apa pana apuci sa te vada un medic si nu mai manca nimic.
Piese si accesorii gsm la cele mai mici preturi doar pe magazingsm.ro