| MartinAlabert a întrebat:

Nu mai am menstruatie de doua luni si mi s-a umflat putin burta jos zona aia care te doare cand iti vine ciclu dar pe mine nu ma doare.
Nu am intretinut relatii sexuale cu nimeni. Si am si sanii moi ai putin cam mari?
Ce ar putea fi? Inca sunt in pubertate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

și ai nădragii rupti in spatelaughing

| MartinAlabert explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu as mintii pe un site care sunt anonima.Ce rost ar mai avea intrebarea daca nu as spune adevarul. Vreau sa stiu daca e o intarziere sau boala sau ce ar putea fi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MartinAlabert):

Du-te la doctor tu crezi ca stie careva pe TPU ce ai? Ginecologul tau daca ai, el stie după ce te consultă ce ai, nici chiar el nu stie fara sa te vada ce poti avea.

| anamariarot a răspuns:

Esti la pubertate? Parca aveai 17 ani, scuze daca ma insel. Mergi la ginecolog ca e posibil sa fie chist/chisturi ovariene

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Du-te la medic sa te colsulte.

| Dididiutza a răspuns:

Poate ai chist, mai bine mergi la doctor

Răspuns utilizator avertizat