| samantha a întrebat:

Am si eu o nelamuriere. Dupa ce am intretinut relatii sexuale a doua zi mi-a venit menstruatie dar fara dureri de burta si foarte putin fata de cum imi venea"normal" E normal sa se intample asta?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca era ziua in care trebuia sa-ti vina menstruatia. Daca nu, atunci nu e menstruatie, ci o sangerare patologica si trebuie sa mergi neaparat repede la ginecolog (maine de preferat, ca pana luni e mult).

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o răceală sau un chist ovarian.
Un ecograf 4D.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Poate sa fie de la emotiile prilejuite de relatiile sexuale. Daca ai si pus suflet e in limita normalului.

| gabitza_6878 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie
nu cred ca e o problema
din cate stiu, si daca faci sex cand esti la menstruatie iti vine mai putin.cred ca e acelasi efect si atunci cand faci sex cu putin timp inainte de ciclu

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

. si mie mi s-a intamplat la fel... dar nu's insarcinata. acum' nu stiu daca este normal sau nu. thinking

| samantha explică:

Bine adevarul eu ca nu mi-a venit a doua zi am intretinut relati sexuale pe 8 iar pe 10 mi-a venit menstruatie adica la 25 de zile de la menstruatia din luna februarie