| mihaela8005 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul luna asta iar luna trecuta mi-a venit pe 17 si am 12 acum 2 luni mi-a venit prima oara si n-am avut nici-un act sexual

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

In primii 2 ani de la instalarea ciclului menstrual, cronologia menstruatiilor este imprevizibila, adica menstruatiile pot fi foarte neregulate. Dar e ceva normal, nu ai de ce sa-ti faci griji.

| 789456123 a răspuns:

Asa vine la inceput neregulat poate sa nu-ti vina cu lunile.