| Bellicous a întrebat:

De ce nu mi-s venit ciclul luna aceasta? P.S. sunt virgina iar ciclul mia venit pentru prima oara luna trecuta

7 răspunsuri:
| Crash0 a răspuns:

El nu vine regulat. Daca ti-a venit luna trecuta dureaza si ani pana se regleaza si vine la 1 luna
big grin
Intreab`o pe mama ta :d eu de exp....cand eram mai mica si nu era regulat mi-a intarzaiat si 2-3 luni happy Nu e bye.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,menstruatia nu ti-a venit luna aceasta pentru ca in primul an, ciclul este neregulat[vine la intervale de cateva luni chiar, te poate tine pana in 10 zile sau mai mult etc].Tu ai abia o luna de cand ti-a venit, mai ai de asteptat pana sa faci un an, si abia atunci iti vei putea da seama daca ciclul tau este neregulat sau nu.Nu te speria, este ceva normal, asa am avut toate la inceput.Bye bye!

| Zizzou a răspuns:

Poate sa intarzie putin.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu e timpul...Nu conteaz daca nu ti-a venit...O sa-ti vina stai linistitawinking

| MariaChrii a răspuns:

E variabil nu este la program treci prin niste schimbari hormonale si ciclul nu este regulat asa ca don't worry va venibig grin

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Pentru ca de abia luna trecuta ti-a venit si cand iti vine poate sa fie dereglari hormonalea adica poate as iti vina o luna da una nu sau sa nu iti vina cateva luni si dupa da, la inceput nu iti vine in fiecare luna poate sa vina mai tarziu, deci nu iti face griji iti va veni, succes te pup :*, fundita puppy dog eyes?

| elenorrrrr a răspuns:

E normal....sa se intample asta...
La inceput ciclu e neregulat.
Majoritatea fetelor patesc asta...
Stai linistita!winking