| smileKiller a întrebat:

Nu stiti daca medicamentele CalciuForte se elibereaza fara reteta? ca sunt un fel de vitamine de supt :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @smileKiller! Da, poți cumpăra fără rețetă CalciuForte, uite se pot da comenzi și online. http://www.farmaline.ro/? cid=1&pid=4615
O zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @smileKiller! Da, poți cumpăra fără rețetă CalciuForte, uite se pot da comenzi și online. http://www.farmaline.ro/?cid=1&pid=4615
O zi cu zâmbet să ai!

| LolNope a răspuns:

Da,se elibereaza,deoarece, fiind suplimente alimentare, se elibereaza si fara.