| virusxxx112 a întrebat:

Nu stiu ce am daca e de sanatate sau altceva dar cateodata am sentimente de dejavu adica simt ca sa mai intamplat odata asta nu consum droguri nu fac nimic sunt un om obisniut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mriuls a răspuns:

Toti oamenii au cateodata sentimentul de dejavu, este ceva normal ti se pare ca ai mai vazut aceea imagine[care poate dura o fractiune de secunda] happy

6 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Deci?! Se poate vorbi ca exista fenomenul de reincarnare!

| darrio2007 a răspuns:

Marea majoritate a oamenilor avem acest sentiment.Nu te speria.

| Lullabies a răspuns:

Si mie mi se intampla foarte foarte des. e incredibil

| spuf_8357 a răspuns:

Nu este de sanatate, esti perfect sanatos! si mie mi se mai intampla

| DonOmar a răspuns:

Stai linistit, si eu am mai mereu senzatia de deja vu', e ciudat rau, stiu cum e, da nu ai de ce sa te ingrijorezi, nu inseamna ca esti drogatwinking

| vesar a răspuns:

Asta toata lumea o are happy