| G0AHEAD a întrebat:

De ce cateodata ma simt agitata fara nici un motiv ca acum spre exemplu; de parca as fi dependenta de ceva? Nu consum droguri asa ca nu va ganditi, dar parca asa ma simt ca vreau ceva dar nu stiu ce si ma simt nervoasa, confuza, nelinistita! Are legatura ca fumez? Acum 2 zile am fumat 1 tigara si nu stiu eram dupa tare tulburata de parca mai vroiam si bateam din picior foarte repede... dar nu mai fumasem de 1 saptamana poate si mai mult. Nu vreau sa ma las de fumat, adica m-as putea lasa oricand pentru ca nu fumez regulat sau cum fumeaza alti colegi de-ai mei (3-4 pachete pe saptaman). Ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Ai prins gustul tigarilor si vrei din ce in ce mai multe. Esti agitata si nelinistita pentru ca ai senzatia ca vrei sa tragi neaparat din ele. Daca nu vrei sa te lasi o sa te obisnuiesti pe parcurs.

| Sh4Dow a răspuns:

Ai face bine sa le lasi big grin... pur si simplu nu folosesc la nimic. Poate o sa fie un pic greu dar gandeste'te la consecinte ^^. Sper ca te'am ajutat.