| BestGirl_2450 a întrebat:

Ati avut vreodata senzatia de DejaVu? Eu mereu o am dar nu stiu de ce.

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Si eu la fel...

| beautifulkiss a răspuns:

Buna da de foarte multe ori.Numai bine.

| No a răspuns:

Probabil ca ai o senzatie de DejaVu atunci cand ti se intampla unele lucruri exact la fel. Toti o patim la un moment dat. happy. chiar daca e cam ciudat laughing Cum ar fi : In fiecare zi ma scol, ma imbrac, merg la scoala, socializez, invat, ma uit la tv, "bazai" netul.big grin.mai sunt si alte exemple de DejaVu : cand spui de mai multe ori un lucru sau auzi de mai multe ori acelasi lucru.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Vaii si eu la fel! :o
love struck
kear nu am idee de ce si cum se intampla asta

dar senzatsia e faiina love struck

| Rustin a răspuns:

Hoho si inca de cate ori

| mykkki a răspuns:

Bvo bvo 10 pentru intrebare:X:X:X:X si eu am mereu cine ne ajuta?

| HeathLedgerForever a răspuns:

Da. de cand sunt mica visez ceva noaptea dar uit iar atunci pot trec si ani sau luni si apoi imi amintesc ca am mai vazut asta laughing. I'am zis si mamei si ea mai vede cateodata. Stai linistita. toti oamenii simt asta dar nu ii dau importanta kiss. T ' pup kiss

| Annd_2660 a răspuns:

O da. practic, ciudat, nu?