| YumiSukinanda a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sa scap de prostia asta de pe nasul meu! acu cateva zile aveam un cos si m-am scarpinat sa nu stiam ce aveam si dimineata m-am trezit cu o zgarietura si acum e asa cu..adica e acoperita stiti voi, azi facem poza de carnet si o sa iese nasolcrying nu stiu cum sa nu se mai vada macar si oricum pana la 11 n mai am timp dar oricum vreau sa scap de ea, m-am uns cu fucidin dar are efect mai..greu sad cum sa scap de ea ca rad colegii de minecrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Usturoi, zeama de lamaie, o sa usture. cand pleci dai cu o crema si acoperi cu un corector.