| xDianaXD a întrebat:

Buna TPU acum un an pe barbie mi-au iesit la scoala intr-o ora de istorie niste bubite si aveam senzatia ca tot cresc ca la herpes desi nu era herpes si imi produceau mancarimi normal ca le-am pipait si ma rog m-am scarpinat si s-a facut o rana care se tot intindea si pana la urma s-a facut puroi acum cateva zile si l-am scos iar acum se vindeca dar se face langa e cumva o ciuperca? ce pot face sa treaca am incercat multe creme dar nu prea au efect. nu stiu daca asta e categoria potrivita...

2 răspunsuri:
| Meeeeee23 a răspuns:

Ar trebui sa treci pe le medic si sa ii explici situatia, nu ar trebui sa aplici cremele daca nu stii exact ce ai ai big grin sper ca te-am ajutat.

| xDianaXD explică (pentru Meeeeee23):

Sunt niste creme care vindeca rani cicalfat parca se numea nu mai stiu exact speram ca mai pateste cineva asa ceva si stie cum sa se trateze oricum mersi de sfat