| Daria a întrebat:

Nu stiu cum am dormit azi noapte, si mi s-a intepenit putin gatul.Il pot misca, dar ma doare daca ma intorc sau fac miscari bruste.
Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_1745 a răspuns:

Fa cat mai multa miscare care include gatul.Iti va trece in timp dar trebuie sa ai rabdare.Inseamna ca ai dormit cu gatul starmb.Bafta si sanatate!

2 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Si eu ma mai trezeam cu durerea de gat si de brat. Sper sa nu mi se mai intample!

| raluk_1368 a răspuns:

Si eu am patit recent asta! Nu trebuie sa faci nimic pentru ca iti va trece cam in 3 zile.Stai linistita nu e nimic grav...crede-ma. Am patit la fel.