| Sn1p3r323 a întrebat:

Ma dor muschii gatului de cateva zile, cand ma uit in orice directie si imi intorc capul, ma doare destul de tare si nu stiu ce sa fac? E intepenit asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai dormit prost, trebuie sa i ti faca cineva un masaj cu crema sindolor

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si stai in pat, dormi si te relaxezi.
Asta face orice om cand se simte rau, sau are musculatura afectata, ia o pauza de la ce face si nu se mai uita la nimic, dormind!

| Sn1p3r323 explică (pentru Violleta2022):

Nu fac nici un efort fizic sau ceva, ma relaxez mereu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sn1p3r323):

Cum te relaxezi?
Stand in pat cu capul pe perna si ochii inchisi?

| Catrice a răspuns:

Nah nu ii crede pe ăștia, știe baba Ileana de la 4 ca te-o tras curentulhee hee

| Legion7X a răspuns:

Curent, poate spălat cu apă rece pe el.

| dinaprilie a răspuns:

Ce sa faci? Stai asa. O sa treaca!

| Sn1p3r323 explică (pentru dinaprilie):

Pai tot stau de vreo saptamana si nu trece

| dinaprilie a răspuns (pentru Sn1p3r323):

O saptamana? MAI STAI.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Te duci la spital.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Întotdeauna te duci mai intai la doctorul de familie, nu are rost sa te duci la spital sa stai cu orele pe acolo, dacă îți zice doctorul ca poate rezolva el problema.