| uNknowN95 a întrebat:

Nu stiu cum sa explic dar parca imi sare umarul ( amandoi, mai mult pe dreapta ce-i drept ) si deoarece am vorbit despre oase muschi etc la biologie m-am gandit sa o intreb pe profa mea si mi-a spus ca am ligamentele slabite sau ceva de genul si ca ar trebui sa-mi fac o radiografie.
Presupunand ca are dreptate, ce ar trebui sa fac?
Nu ma pot duce la doctor pentru ca parintii mei nu cred ca e o problema si nu vor sa ma duca pentru nimicuri :/.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| danielutzu99 a răspuns:

Înseamnă că ai nişte părinţi dobitoci(no offence), trebuie să te ducă sau dacă nu te duci tu singur. Ai nevoie de buletin.