| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, dar. acum o zi sau doua am fost constipat, si. scaunul a fost destul de mare, am simtit o durere imensa, chiar si in zona organului masculin, acum abia pot sa stau jos, cand ma misc cateodata simt ca ma pisca ceva in anus, nu curge sange, dar chiar doare, ce pot face? daca e sa merg la doctor, sa si imi specificati care/unde, va rog.
Rog seriozitate.
am 16 anii.
Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| hasiuc a răspuns:

E normal sa te doara ai fortat sfincterul aanal adica pe unde iese ce iese. Probabil te-ai chinuit ceva pana l-ai scos pe primul rolling on the floor spalate bine o zi doua si trece cu apa si sapun. Nu ai nimic ai vazut si tu cum se simte un poponar virgin rolling on the floor glumesc D.