| SunetAlb a întrebat:

Am o problema mai delicata... sunt baiat si am 18 ani iar cand fac sex ma misc oarecum cu frica deoarece nu mi s-a rupt inca "ata" cand simt o durere cat de mica ma opresc brusc sa nu se rupa... poate e o obsesie dar nu stiu ce se intampla cand se rupe.
Ma doare? Curge mult sange? Trebuie sa merg la doctor? Asta e in capul meu cand fac sex ...as vrea sa mi-o rup singur cumva fara sa ma doara.
Astept pareri, multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La majoritatea barbatilor frenul nu se rupe nicioata. La cei care se rupe, se insoteste de o mica usturime si posibil o picatura minuscula de sange. Nu trebuie sa mergi la medic.

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

La filmele porno... e altceva
iti dai seama ca tipii poate o fac de cateva ori zilnic si tare si oricum adica e aiurea.
nu o sa te doara nica! relaxeaza-te!

| Narfundo a răspuns:

Sticla de pepsi, ma apuca tristetearolling on the floor. Bah da tu chiar te gandesti la ata aia afurisita in timp ce o faci?

| unione a răspuns:

S-a vorbit de 100 de ori despre ata asta...
Nu se rupe oameni buni niciodata in conditii normale
E atat de greu de inteles?
Mai vad intrebari'' Am facut dragoste cu iubitul meu dar nu i-a curs sange, era virgin'', ma apuca tristetea.
Mai ai si 18 ani si intrebi asta...

| Lora a răspuns:

Ata aia se poate rupe dupa sute de partide de sex sau poate nici atunci, poti ajunge cu ea si pana la 90 de ani, nu se rupe usor asa ca nu-ti mai bate capul cu chestia asta si lasa-te purtat de val, simte-te bine si-atat!

| lextim a răspuns:

N-o rupe singur. las-o sa se rupa cand faci sex, e normal...

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Durere? Ba ai innebunit? Inseamna ca o ai cat sticla de Pepsi. Felicitari! Dar varule de ata rupta tot nu am auzit pana acum, am 60 de ani de viata.

| SunetAlb explică:

Probabil obsesia mea se trage de la vizionarea filmelor porno unde majoritatea nu mai au ata aia... oricum multumesc pentru lamuriri