| cOnTexT a întrebat:

Nu stiu daca este o problema... dar am o problema cu parul, creste foarte rapid, deci nu ati mai vazut asa ceva, este aproape ireal, trebuie sa ma tund odata pe saptamana, extrem de rapid, dar? (mai mult)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

Am eu o idee! Ramai pletos, poate intrii in Records Book!

| cOnTexT explică:

Ba voi sunteti normali? in loc sa imi dea un sfat ceva ea imi spune ca nu am copiat bine textul, da am vazut si eu dar nu il pot edita straight face! ba mai bine nu ziceti nimic!

| Cristina_3547 a răspuns:

laughing vezi ca nu ai copiat bine textul.

| amaliax a răspuns:

Daca aceasta crestere este insotita si de dureri, cred ca ar trebui sa consulti un medic; sunt fel de fel de boli, rare sau mai putin rare, iar tratamentul poate ca nici nu-i dureros; nu te lua dupa unul si altul, mergi la un doctor... sau asta ori era intrebare capcana?