| agentulX_9576 a întrebat:

maine ma tund de fapt azi.si nu stiu ce sa fac straight facecand o sa ma vad iar cu parul scurt.pentru acum il am mare si il fac cu placa si m-am obisnuit asa.
Problema este ca ma duc la ora 11 si la 12 trebuie sa fiu la scoala. si nu stiu ce sa fac daca numi va sta bine. etc
IN CAM CAT TIMP CRESTE PARUL LA LOC!?

Răspuns Câştigător
| Skinnyman a răspuns:

Nu te tunde frate...nu se merita.

2 răspunsuri:
| © E m i ℓ y a răspuns:

Nu te tunde daca iti sta bine asa. Incearca doar sa il scurtezi putiiin.

| fetizadiferita a răspuns:

Eu am avut parul foarte lung...dar ma saturasem sa il tot asez mereu asa ca m-am gandit sa mi-l tai...la inceput mi-a fost frica pentru ca eu nu mai avusem parul scurt de cand eram mica, dar pana la urma mi-a placut cum mi-a stat,dar din pacate broken heart mi-a crescut intr-o luna si m-i l-am taiat din nou mai scurt si toata lumea spune ca asa imi sta mult mai bine happy, ideea e ca oricat de scurt ti-l vei taia vei gasi un mod in care sa ti-l aranjezi, iar parul iti va creste intr-o luna mazim 2 la loc :*