| Viitorulapropiat a întrebat:

Heiii... Intr-o saptamana imi creste parul? rolling on the floor m-am dus sa ma tund si mi-a luat o gramada, si nu stiu ce să fac. Samponul cu volum ajuta?

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Da, parul iti creste in fiecare zi.
Insa nu o sa-ti creasca mai mult de 1-2 cm pe luna happy

| RAY a răspuns:

Cum sa creasca parul intr o saptamana? ce legatura are samponul cu cresterea parului?

| HazelEyes77 a răspuns:

N are cum intr o saptamana.Trebuie sa ai rabdare nu creste asa repede. Poti incerca sa l aranjezi intr-un fel in care iti sta mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda intr-o saptamana sigur iti creste.Normal.ca nu.Si samponul cu volum nu e cine stie ce solutie

| missfatadelatara a răspuns:

Normal, o sa fii ca prințesele din povesti peste o săptămână.

PS: Părul crește în jur de 1 cm pe LUNĂ rolling on the floor rolling on the floor

| mimi a răspuns:

Samponul ofera volum doar la radacini, deci nu ajuta. Intr-o saptamana parul tau nu o sa creasca. Incearca peruci sau extensii.

Răspuns utilizator avertizat
| Amalia666 a răspuns:

Parul creste 1cm pe luna. Uleiul de ricin ajuta putin la cresterea lui accelerata.