| Savannah2004 a întrebat:

Nu știu de ce dar în fiecare dimineață când mă trezesc mi-e foame dar n-am poftă să mănânc dimineață și nu mă culc niciodată seara si să-mi fie foame, mai mereu mănânc ceva înainte să mă bag la somn, oare de ce tot mi-e foame de dimineață?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mela1000 a răspuns:

E normal sa iti fie foame dimineața. Acum cand răspund, si mie îmi e foame, dar nu am poftă. Dacă te scoli din pat, te mai plimbi prin casă, faci patul, probabil o iti vină pofta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiidca este normal sa-ti fie foame... de aceea se si cheama mic-dejun, pe care trebuei sa-l mananci dimineata!

| timidu89 a răspuns:

E normal sa îți fie foame.