| Agenta000 a întrebat:

Am o problema! crying( Uneori seara dupa ce ma culc ma trezesc pe la 3 noaptea avand pofta de a manca, si mereu mananc o grefa cu o mustar pe grefa! happy happy happy Imi puteti spune si mie niste glume tari?!?

Răspuns Câştigător
| DarkieDark a răspuns:

Te uiti prea mult la Tequila laughing buna gluma totusi laughing

3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Cauta glume pe hiddenlol sau pe offended encyclopedia si dupa vezi daca mai vrei glumewinking

| angelcore a răspuns:

Daca aia a fost o gluma, nu a fost amuzanta de loc. Daca nu ai o problema. Glume cauti pe net, nu pe TPU.