| andreiz112 a întrebat:

Nu stiu de ce,ma simt de parca le-am vazut pe toate
Mai exact,Nu mai pot sa zambesc, nici sa rad, nici sa fiu fericit
Jocurile pe calculator nu prea ma ajuta
Nimic nu ma ajuta de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Le-ai vazut pe toate care nu-ti folosesc. deoarece te invarti de multa vreme in acelasi cerc de activitati a aparut rutina.
fa eforturi sa aduci schimbari in viata ta. incearca ceva nou.