| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am o problema si nu stiu ce sa mai fac. Am tot ce ce-mi doresc dar nu pot sa zambesc, simt lipsa unei persoane foarte mult si sunt foarte deprimat iar nimic nu ma poate ajuta nici macar distractia cu ajutorul baniilor, au trecut 9 luni si stariile mele se schimba de la o zi la alta (o zi sunt fericit in alta deprimat)si amintirile tot imi revin in minte si ma simt nasol.Cum sa scap de tot de tristetea asta?

Răspuns Câştigător
| BeSmart17 a răspuns:

Ar cam trebui sa o uiti daca e departe...dar stii vorba,, iubirea nu are limite"puteti vorbi pe skype in fiecare zi si cand o sa ai posibilitatea vei merge la ea.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Bea.

| BeSmart17 a răspuns:

Te roh! spune.mi despre cine e vorba si ce s-a intamplat ca sa iti pot da un raspuns valid!

| anonim_4396 explică (pentru BeSmart17):

''Sufar'' dupa o persoana iubita pe care o mai vad si in fiecare zi...

| BeSmart17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cred ca e vorba de o fata care nu stie ca o placi? sau mai insel?

| anonim_4396 explică (pentru BeSmart17):

Voiam sa scriu ca distanta ne-a despartit si nu o mai vad in fiecare zi ca inainte, s-a mutat din tara cu parintii si nu pot sa o uit.

| anonim_4396 explică (pentru BeSmart17):

Si nu pot sa o uit;(

| BeSmart17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar cam trebui sa o uiti daca e departe...dar stii vorba,, iubirea nu are limite"puteti vorbi pe skype in fiecare zi si cand o sa ai posibilitatea vei merge la ea.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna! incearca sa gasesti o persoana care sa petreci timp o persoana care cu adevarat te face sa zabesti o persoana care sa iti fie draga tie ....am trecut si eu prin asta si am trecut cu ajutorul prietenilor, familiei, sfatul psihologului foarte mult... plangi decateori iti vine. incearca sa vorbesti despre asta sa nu te ascunzi. Osa vezi ca o sa te simti mai bine dupa!