| mentalica a întrebat:

Nu stiu prea bine in ce categorie sa plasez intrebarea asta: e normal sa iti pui zeci de intrebari zilnic? Asta fiind una dintre ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Da este normal.Un om gandeste de 1000 de ori intr-o secunda.Cum am facut acum, m-am gandit de 1000 de ori intr-o secunda la faptul ca ma gandesc de 1000 de ori intr-o secunda. ^-^ Probabil ca ne punem si mii de intrebarii silnic.sau poate mai mult... o-o despre ce vorbeam?

| KikuriShibata_9919 a răspuns:

laughing))))
Dereglari mintale? Nu vei fi singurul specimen daca te vor inchide la nebunii! big hug Poate vom fi si colegi de camere ^^

| mentalica explică:

@KikuriShibata
De acord cu tine, totusi ma gandesc ca ce-i prea mult strica. laughing Poate sunt semne de dereglari mintale. laughing) silly

| mentalica explică:

M-am mai liniştit (bine că nu sunt singura care gândeşte aşa, sau atât! whistling )