| IleanaHappy123 a întrebat:

Salut, TPU!
Imi poate spune cineva cat costa transportul pana in Romania pe site-ul https://www.amazon.co.jp/In-English/b?ie=UTF8&node=10946 56? Adica Amazon-ul din Japonia.
Nu prea am stiut la ce categorie sa plasez intrebarea:)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta pe alte siteuri, pentru ca Amazonul din Japonia nu trimite in Romania.

| Ironwin a răspuns:

Pai nu este fix, el oscileaza in functie de mai multi factori (pret, greutate, volum sau termen de livrare ) trebuie sa alegi un produs si acolo ai sa vezi cat costa transportul.