| elcosmin a întrebat:

Mereu cand am intrebat ceva de calculator, am pus intrebarea la categoria "jocuri PC/online" si mereu primeam notificare cum ca intrebarea a fost mutata la o alta categorie. Stiu ca inainte era o categorie "PC/IT" sau ceva de genul si au scos-o. In ce categorie ar trebui sa pun intrebari despre pc?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În mod normal, știu că se menționează la notificări, categoria unde ți-a fost mutată întrebarea:
http://www.tpu.ro/notificari-primite/

Dacă nu scrie, atunci caută postarile respective și vezi in ce categorie apar (scrie deasupra fiecărei întrebări).

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să le postezi la "Tehnologie".
Nu ai spus la ce categorii ți-au fost mutate. happy

| elcosmin explică (pentru floresdemayo):

Pai unde vad?

| floresdemayo a răspuns (pentru elcosmin):

În mod normal, știu că se menționează la notificări, categoria unde ți-a fost mutată întrebarea:
http://www.tpu.ro/notificari-primite/

Dacă nu scrie, atunci caută postarile respective și vezi in ce categorie apar (scrie deasupra fiecărei întrebări).