| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt sigur dacă am ales bine categoria, dar aş dori să ştiu dacă mai sunt persoane pe aici care au depăşit vârsta de 20 de ani şi încă nu au primit cardul de sănătate? Şi prin "nu au primit" mă refer la faptul că nu le-a venit în poştă, nu la faptul că l-au refuzat. Dacă v-aţi aflat în această situaţie, cum aţi procedat ca să faceţi rost de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nyoentox2002 a răspuns:

Eu am 21 ani și mama mi la făcut la medicul de familielaughing