| anonim_4396 a întrebat:

Nu vreau sa radeti de mine, daca folosesc ulei de masline pe penis e vreo problema? Am pielea foarte uscata pe glandul penian si ma jeneaza.
Nu stiu de ce am pielea uscata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E conceput pentru gătit, nu pentru asa ceva, mai bine folosește un gel de dus pentru ten uscat mai bine.

| salieri84 a răspuns:

Sincer, decât să irosesc uleiul de măsline pe un amărât de penis...

| intrebcenustiu a răspuns:

Incearca si cu ulei castrol 5w30

| anonim_4396 explică (pentru intrebcenustiu):

laughing ce glumeti suntem