| anonim_4396 a întrebat:

Numai se gaseste Isotrexin gel in farmacii.De unde pot sa.l iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Poti sa il cumperi din farmacii doar ca iti trebuie reteta de la medicul de familie happy

| Marceltst a răspuns:

Pai nu ai intrebat la farmacie de unde poti lua_? _? _?

| MasterLegend a răspuns:

Depinde.
1.Daca stai la oras(cu farmacii putine) sunt sanse mici sa il gasesti, daca esti in apropierea unui judet, gen:20km/30km iti recomand sa incerci acolo